Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Servis a opravy oken a dveříhttps://www.oknoservis1.czseřízení oken,dveří servis oprava oken a dveřÍ výměna těsnění,kování oken a dveří,

Individuální lekce jsou pro ty, kteří nemají rádi skupinové lekce, ale přesto se chtějí věnovat sami sobě. Individuální lekce jsou pro ty, kteří chtějí pracovat na konkrétní problémové partii nebo odstranit své špatné pohybové návyky a z toho vycházející obtíže. Individuální lekce bude sestavena přímo pro vás, ať už vás trápí jakýkoliv problém, ať je to hallux valgus,  bolesti krční páteře, bolesti ramene, bolesti v bedrech, v kyčlích nebo v kolenou, bolestivá menstruace, inkontinence.

Lekce může být ale sestavena i pro ty, kteří žádný konkrétní problém nemají, ale chtějí zlepšit svůj celkový stav nebo třeba sportovní výkon a to ať vrcholoví nebo rekreační sportovci.

Na první hodině provedeme diagnostiku a pak se společně domluvíme na pravidelných trénincích nebo na cvičení na doma.

Cena individuální lekce je 850,- Kč / 55 minut. V případě zakoupení permanentky s 10 lekcemi je cena 7800,- Kč