Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Cvičení pro všechny, kteří chtějí aktivně pracovat se svým tělem.

Bolí Vás záda? Klouby? Krční páteř? Máte špatné držení těla? Máte halux vagus? Diastázu? Hledáte kompenzaci sedavému zaměstnání? Hledáte cvičení, které Vám pomůže s konkrétním problémem?

Zdravotní cvičení je cvičení zaměřené na správné držení těla, odstranění svalových dysbalancí a příčin bolestí. Zdravotní cvičení klade důraz na správné provedení pohybu, zlepšení práce hlubokého stabilizačního systému v kombinaci s povrchovými svalovými partiemi a to při zachování správného kloubního rozsahu. 

Cvičíme s různými pomůckami: overball, velký míč, pěnový válec, bosu, relaxační a masážní míčky, terraband nebo třeba jen s ručník.

Při cvičení se naučíte vnímat Vaše tělo, zlepšíte funkci hlubokého stabilizačního systému.

Cvičení je v malé skupině. Tempo je relativně pomalé, klade se důraz na správné provedení cviků. Během cvičení Vás slovně navádím, cviky předvedu a s provedením cviků Vám v případě potřeby dopomůžu.